RedHen Lead (7.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
cy: E-bost

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: New window
cy: Ffenestr newydd

en: Last name
cy: Cyfenw

en: Configure block
cy: Ffurfweddu'r bloc

en: Same window
cy: Yr un ffenestr

en: Contact settings
cy: Gosodiadau cyswllt

en: The e-mail address %mail is not valid.
cy: Nid yw e-bost %mail yn ddilys.

en: Action type
cy: Math o weithred
