RedHen Lead (7.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
fr: Courriel

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Label
fr: Libellé

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Created
fr: Créé

en: New window
fr: Nouvelle fenêtre

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: Configure block
fr: Configurer le bloc

en: Same window
fr: Même fenêtre

en: Contact settings
fr: Paramètres de contact

en: The e-mail address %mail is not valid.
fr: L'adresse électronique %mail n'est pas valide.

en: Action type
fr: Type d'action

en: Target
fr: Cible

en: Creator
fr: Créateur
