RedHen Lead (7.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Label
hu: Címke

en: Updated
hu: Frissítve

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Created
hu: Létrehozva

en: New window
hu: Új ablakban

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Configure block
hu: Blokk beállítása

en: Same window
hu: Ugyanabban az ablakban

en: Contact settings
hu: Kapcsolat beállítások

en: The e-mail address %mail is not valid.
hu: %mail e-mail cím hibás.

en: Action type
hu: Művelettípus

en: Target
hu: Cél

en: Creator
hu: Létrehozta

en: Contact type
hu: Névjegytípus
