RedHen Lead (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Configure block
hy: Կարգավորել բլոկը

en: The e-mail address %mail is not valid.
hy: էլ - փոստի հասցեն %mail  վավեր չէ:

en: Action type
hy: Գործողության տեսակը
