RedHen Lead (7.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Configure block
ka: ბლოკის კონფიგურირება

en: Contact settings
ka: კონტენტის პარამეტრები
