RedHen Lead (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Label
ne: लेबल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: New window
ne: नयाँ विन्डोमा

en: Configure block
ne: ब्लकहरु कन्फिगर गर्नुहोस्
