RedHen Lead (7.x-1.0-alpha3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Label
os: Нысан
