RedHen Lead (7.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Action type
ps: چار بڼه

en: Target
ps: موخه
