RedHen Lead (7.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
pt: Email

en: Delete
pt: Eliminar

en: Author
pt: Autor

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Label
pt: Etiqueta

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: New window
pt: Nova janela

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Last name
pt: Apelido

en: Configure block
pt: Configurar bloco

en: Contact settings
pt: Configurações de contacto

en: The e-mail address %mail is not valid.
pt: O email %mail é inválido.

en: Action type
pt: Tipo de ação

en: Target
pt: Destino

en: Creator
pt: Criador
