RedHen Lead (7.x-1.0-alpha3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon
