RedHen Lead (7.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: This action cannot be undone.
ta: இந்தச் செயல் முடிக்கப்படாமல் இருக்க முடியாது.

en: Contact
ta: தொடர்பு
