RedHen Lead (7.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Label
ug: بەلگە

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Configure block
ug: تارماق رايوننى تەڭشەش

en: Contact settings
ug: ئالاقىلىشىش

en: Target
ug: ئوبيېكت
