RedHen Lead (7.x-1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: Configure block
af: Verstel blok

en: Contact settings
af: kontakverstellings

en: The e-mail address %mail is not valid.
af: Die e-posadres %mail is nie geldig nie.
