RedHen Lead (7.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Label
bg: Заглавие

en: Updated
bg: Обновено

en: Contact
bg: Контакт

en: Created
bg: Създадено

en: Configure block
bg: Настройки на блок

en: Contact settings
bg: Настройки на контакт

en: The e-mail address %mail is not valid.
bg: Имейл адресът %mail е невалиден.

en: Action type
bg: Вид действие
