RedHen Lead (7.x-1.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Label
bs: Oznaka

en: Contact
bs: Kontakt

en: Created
bs: Kreiran

en: First name
bs: Ime

en: Configure block
bs: Podesi blok

en: Contact settings
bs: Postavke načina za kontakt s Vama
