RedHen Lead (7.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Label
cs: Popisek

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Contact
cs: Kontakt

en: Created
cs: Vytvořeno

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Configure block
cs: Nastavit blok

en: Contact settings
cs: Nastavení kontaktního formuláře

en: The e-mail address %mail is not valid.
cs: E-mailová adresa %mail není platná.

en: Action type
cs: Typ akce

en: Target
cs: Cíl
