RedHen Lead (7.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Label
et: Nimetus

en: Updated
et: Uuendatud

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Contact settings
et: Kontakti seaded

en: The e-mail address %mail is not valid.
et: E-posti aadress %mail ei ole kehtiv.

en: Action type
et: Toimingu tüüp

en: Target
et: Siht

en: Creator
et: Looja
