RedHen Lead (7.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Cancel
is: Hætta við

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Label
is: Merking

en: Updated
is: Uppfært

en: Contact
is: Tengiliður

en: Created
is: Stofnað

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Configure block
is: Stilla blokk

en: Contact settings
is: Hafa samband stillingar

en: The e-mail address %mail is not valid.
is: Netfangið %mail er ekki gilt.

en: Action type
is: Tegund aðgerðar

en: Creator
is: Stofnandi
