RedHen Lead (7.x-1.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Label
ja: ラベル

en: Updated
ja: 更新

en: Contact
ja: コンタクト

en: Created
ja: 作成

en: New window
ja: 新しいウィンドウ

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Configure block
ja: ブロックの設定

en: Same window
ja: 同じウィンドウ

en: Contact settings
ja: コンタクトの設定

en: The e-mail address %mail is not valid.
ja: メールアドレス %mail が有効ではありません。

en: Action type
ja: アクションの種類

en: Target
ja: ターゲット

en: Creator
ja: 作者
