RedHen Lead (7.x-1.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: The e-mail address %mail is not valid.
kn: ನೀವು ಕೊಟ್ಟಿರುವ ಇ-ಮೇಯ್ಲ್ ವಿಳಾಸ ಸರಿಯಿಲ್ಲ.

en: Target
kn: ಗುರಿ

en: Creator
kn: ನಿರ್ಮಾತೃ
