RedHen Lead (7.x-1.0-alpha4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Configure block
my: Block ကို ပြင်ဆင်ရန်
