RedHen Lead (7.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Author
oc: Autor

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Label
oc: Etiqueta

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Contact
oc: Contacte

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Configure block
oc: Configurar lo blòt

en: Contact settings
oc: Paramètres de contacte

en: The e-mail address %mail is not valid.
oc: L'adreça electronica %mail es pas valida.

en: Action type
oc: Tipe d'accion

en: Target
oc: Cibla
