RedHen Lead (7.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Label
sl: Oznaka

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: New window
sl: Novo okno

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok

en: Same window
sl: Isto okno

en: Contact settings
sl: Nastavitve kontaktnega obrazca

en: The e-mail address %mail is not valid.
sl: E-naslov %mail ni veljaven.

en: Action type
sl: Vrsta akcije
