RedHen Lead (7.x-1.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Label
sr: Ознака

en: Created
sr: Направљено
