RedHen Lead (7.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: Author
sv: Författare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Label
sv: Etikett

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Contact
sv: Kontakt

en: Created
sv: Skapad

en: New window
sv: Nytt fönster

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Configure block
sv: Konfigurera block

en: Same window
sv: Samma fönster

en: Contact settings
sv: Kontaktinställningar

en: The e-mail address %mail is not valid.
sv: E-postadressen %mail är inte giltig.

en: Action type
sv: Typ av åtgärd

en: Target
sv: Mål

en: Creator
sv: Upphovsman
