RedHen Lead (7.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Configure block
th: ตั้งค่าบล็อค

en: Contact settings
th: การตั้งค่าข้อมูลการติดต่อ

en: The e-mail address %mail is not valid.
th: อีเมล %mail ไม่ถูกต้อง

en: Action type
th: เพิ่มชนิดแอคชั่น

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.

en: Creator
th: ผู้สร้าง
