RedHen Lead (7.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Label
ar: التسمية

en: Updated
ar: التحديث

en: Contact
ar: اتصل

en: Created
ar: الإنشاء

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Configure block
ar: ضبط الصندوق

en: Contact settings
ar: إعدادات الاتصال

en: The e-mail address %mail is not valid.
ar: عنوان البريد الإلكتروني %mail غير صالح.

en: Action type
ar: نوع الإجراء
