RedHen Lead (7.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Label
ca: Etiqueta

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Contact
ca: Contacte

en: Created
ca: Creat

en: New window
ca: Nova finestra

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Configure block
ca: Configura el bloc

en: Same window
ca: A la mateixa finestra

en: Contact settings
ca: Paràmetres de contacte

en: The e-mail address %mail is not valid.
ca: L'adreça de correu %mail no és vàlida.

en: Action type
ca: Tipus d'acció

en: Creator
ca: Creador
