RedHen Lead (7.x-1.0-alpha5) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Configure block
dz: སྡེབ་ཚན་རིམ་སྒྲིག་

en: Contact settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་འབྲེལ་བ་འཐབ་ནི།

en: The e-mail address %mail is not valid.
dz: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་  %mail་དེ་  ནུས་ཅན་མེན་པས།
