RedHen Lead (7.x-1.0-alpha5) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Label
el: Ετικέτα

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: New window
el: Νέο παράθυρο

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Configure block
el: Ρύθμιση μπλοκ

en: Same window
el: Ίδιο παράθυρο

en: Contact settings
el: Ρυθμίσεις επικοινωνίας

en: The e-mail address %mail is not valid.
el: Η διεύθυνση e-mail %mail δεν είναι έγκυρη.

en: Action type
el: Τύπος ενέργειας

en: Target
el: Στόχος

en: Creator
el: Δημιουργός
