RedHen Lead (7.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Label
fi: Tunnus

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Created
fi: Luotu

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Configure block
fi: Lohkon asetukset

en: Contact settings
fi: Yhteydenottoasetukset

en: The e-mail address %mail is not valid.
fi: %mail ei ole kelvollinen sähköpostiosoite.

en: Action type
fi: Toimenpiteen tyyppi

en: Target
fi: Kohde

en: Creator
fi: Luoja
