RedHen Lead (7.x-1.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Label
gl: Etiqueta

en: Updated
gl: Actualizado

en: Contact
gl: Contacto

en: Created
gl: Creado

en: New window
gl: Nova ventá

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Configure block
gl: Configurar o bloque

en: Same window
gl: Mesma ventá

en: Contact settings
gl: Opcións de contacto

en: The e-mail address %mail is not valid.
gl: O enderezo de correo-e %mail non é válido.

en: Action type
gl: Tipo de acción

en: Target
gl: Destino

en: Creator
gl: Creador
