RedHen Lead (7.x-1.0-alpha5) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Created
mn: Үүссэн
