RedHen Lead (7.x-1.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Label
sk: Označenie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: New window
sk: Nové okno

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Configure block
sk: Nastaviť blok

en: Same window
sk: To isté okno

en: Contact settings
sk: Nastavenia kontaktného formulára

en: The e-mail address %mail is not valid.
sk: E-mailová adresa %mail nie je platná.

en: Action type
sk: Typ akcie

en: Target
sk: Cieľ

en: Success message
sk: Správa o úspechu
