RedHen Lead (7.x-1.0-alpha5) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Label
te: లేబుల్

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Contact settings
te: సంప్రదింపు అమరికలు

en: The e-mail address %mail is not valid.
te: %mail అన్న ఈ-మెయిలు చిరునామా సరైనది కాదు.

en: Action type
te: చర్య కరం
