RedHen Lead (7.x-1.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Label
uk: Мітка

en: Updated
uk: Оновлено

en: Contact
uk: Контакт

en: Created
uk: Створено

en: New window
uk: Нове вікно

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Configure block
uk: Налаштувати блок

en: Same window
uk: У цьому ж вікні

en: Contact settings
uk: Налаштування контактів

en: The e-mail address %mail is not valid.
uk: Адреса електронної пошти %mail не є припустимою.

en: Action type
uk: Тип дії

en: Target
uk: Ціль

en: Creator
uk: Автор

en: Success message
uk: Повідомлення про успіх

en: Contact type
uk: Тип контакту
