RedHen Lead (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Configure block
am: የጥምረት ውቀርት

en: Action type
am: የእርምጃ ዓይነት
