RedHen Lead (7.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Contact
az: Kontakt

en: Created
az: Yaradıldı

en: Configure block
az: Bloku konfiqurasiya edin

en: Contact settings
az: Əlaqə parametrləri

en: Action type
az: Fəaliyyət növü

en: Target
az: Hədəf
