RedHen Lead (7.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Action type
gu: ક્રિયા પ્રકાર
