RedHen Lead (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Label
jv: Judul

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Contact
jv: Kontak

en: Created
jv: Digawé

en: Configure block
jv: Konfigurasi Blok

en: Contact settings
jv: Ngatur kontak

en: The e-mail address %mail is not valid.
jv: Alamat e-mail %mail ora bener.

en: Action type
jv: Jinis aksi
