RedHen Lead (7.x-1.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Label
lt: Etiketė

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: New window
lt: Naujas langas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Same window
lt: Tas pats langas

en: Contact settings
lt: Kontaktų nustatymai

en: The e-mail address %mail is not valid.
lt: El. pašto adresas %mail yra neteisingas.

en: Action type
lt: Veiksmo tipas
