RedHen Lead (7.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Author
mr: लेखक

en: Cancel
mr: रद्द

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Updated
mr: सुधारित

en: Contact
mr: संपर्क

en: Created
mr: प्रकाशन

en: The e-mail address %mail is not valid.
mr: दिलेला विरोप %mail योग्य नाही
