RedHen Lead (7.x-1.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Label
ru: Метка

en: Updated
ru: Обновлено

en: Contact
ru: Контакт

en: Created
ru: Создано

en: New window
ru: Новое окно

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Configure block
ru: Настроить блок

en: Same window
ru: В этом же окне

en: Contact settings
ru: Настройки контактной формы

en: The e-mail address %mail is not valid.
ru: Адрес электронной почты %mail некорректен.

en: Action type
ru: Тип действия

en: Target
ru: Цель

en: Creator
ru: Автор

en: Form title
ru: Заголовок формы

en: Contact type
ru: Тип контакта
