RedHen Lead (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Label
tr: Etiket

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Contact
tr: İletişim

en: Created
tr: Oluşturulma

en: New window
tr: Yeni pencere

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Configure block
tr: Bloğu yapılandır

en: Same window
tr: Aynı pencere

en: Contact settings
tr: İletişim ayarları

en: The e-mail address %mail is not valid.
tr: %mail e-posta adresi geçerli değil.

en: Action type
tr: Eylem türü

en: Target
tr: Hedef
