RedHen Lead (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Label
ur: عنوان

en: Contact
ur: رابطہ

en: Configure block
ur: بلاک کو مرتب کریں
