RedHen Membership (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: view
ar: عرض

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Teaser
ar: موجز

en: Updated
ar: التحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: State
ar: الحالة

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: Are you sure you want to delete %label?
ar: هل أنت متأكد بأنك تريد حذف %label?
