RedHen Membership (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: view
be: глядзець

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Updated
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Start date
be: Дата пачатку

en: Expired
be: Выбег тэрмін
