RedHen Membership (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: view
eo: rigardi

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva
