RedHen Membership (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: view
fi: näkymä

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: State
fi: Tila

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: Note
fi: Huomaa

en: Expiration date
fi: Päättymispäivä

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Are you sure you want to delete %label?
fi: Oletko varma että haluat poistaa %label?

en: %label has been deleted.
fi: %label on poistettu.

en: Membership
fi: Jäsenyys

en: Applies to
fi: Pätee

en: Membership type
fi: Jäsenyystyyppi

en: Memberships
fi: Jäsenyydet
