RedHen Membership (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: view
gu: જુઓ

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Active
gu: સક્રિય
